מתכננים לבנות או לשפץ את הבית?
מחפשים את התכנון הטוב והמדויק ביותר עבורכם?
רוצים לחסוך זמן וכאב ראש
בהוצאת היתר בניה?

אני, תמר חבורה מומחית בתכנון הבית ובהוצאת
היתרי בניה, מזמינה אתכם

לקבל את התכנון וההיתר המיוחלים בקלות ובמהירות!!!

יש לך על מי לסמוך

לקוחות מספרים

רוצים להוציא היתר בניה בקלות ובמהירות?
חייגו עכשיו 052-7112778
או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

קצת עליי

החזון שלי הוא לעזור לכל מי שפונה אלי לקבלת היתר בניה המיוחל.
אני מכירה היטב את האנשים היושבים ברשויות השונות והיות ואני מאמינה שזמן הוא
משאב חשוב ונצרך יש לי את היכולת להוריד ממכם את עול הביורוקרטיה ולדאוג לקבלת ההיתר בזמן המהיר ביותר וללא עיכובים מיותרים.

ההבנה כי ליווי הלקוח מתחילתו של התהליך ועד קבלת ההיתר המיוחל היא שהביאה אותי להקמת העסק שלי, שבו נמצא כל מענה ופתרון.

ההבטחה שלי

תהליך קבלת ההיתר עלול ליצור מתח רב, דאגות ואפילו כעסים. מצד שני, זו יכולה להיות חוויה פשוטה ורגועה, שבה הלקוח נהנה להיות שותף.
אתם תרגישו שיש פה יד שמכוונת ומראה את האור בקצה המנהרה, מבלי שתצטרכו להתמודד עם חוקים, תקנות והליך בירוקרטי, כמו שאמר לי אחד הלקוחות לאחרונה "איתך הכל נראה פשוט וקל", אני אאפשר לכם לשחרר את הלחץ.

כשאני בעניינים – אתם תוכלו להמשיך את חייכם ללא הפרעה ולהתפנות לדאוג לבניה/שדרוג הבית שלך.

הרחבה / שיפוץ הבית

רוצים להרחיב את הבית בצורה חוקית לדוג' הוספת חדרים, ממ"ד מרפסת, מעלית וכו' שתהיה לכם תחושת רווחה בבית, הרגשה של בית גדול, ופינה לכל ילד?

יש לי את המומחיות לתכנן עבורכם את התוספת לבית בצורה המתאימה והמדוייקת לכם ולדאוג שהיא עומדת בתקנות התכנון והבניה ולהגיש לכם אותה במסגרת הליך היתר בניה , להריץ את כל העניין הביוקרטי עד לקבלת היתר בניה שלאחריו אנפיק לכם סט תוכניות מפורטות לביצוע הבניה אותם נעביר לקבלן שיבנה לכם את התוספת לבית .

תכנון ובניית בית חדש

חולמים לבנות בית פרטי גדול המתוכנן בצורה שמנצלת את כל הזכויות האפשריות תוך יצירת נוחות מירבית לדיירי הבית ונראות טובה ?

יש לי את המומחיות לתכנן עבורכם את הבית הזה ולדאוג שהוא עומד בתקנות התכנון והבניה להגיש לכם אותו במסגרת הליך היתר בניה ולהריץ את כל העניין הביוקרטי עד לקבלת היתר בניה שלאחריו אנפיק לכם סט תוכניות מפורטות לביצוע הבניה אותם נעביר לקבלן שיבנה לכם את הבית

חלוקת בית למס' יחידות

רוצים לחלק את ביתכם למספר יחידות בצורה חוקית שתהיינה מרווחות ונוחות למגורים ושירצו להשכיר אותם למשך טווח ארוך ?

בהתאם לתקנת 117 לחוק התכנון והבניה קיימת אפשרות לפיצול בית פרטי ל-2 יחידות מגורים , יש לי את המומחיות לפצל עבורכם את הבית בצורה הנכונה והמתאימה לבית הקיים תוך שימת דגש על נראות טובה, להגיש לכם אותו במסגרת הליך היתר בניה לפיצול ולהריץ את כל העניין הביוקרטי עד לקבלת היתר בניה שלאחריו אנפיק לכם סט תוכניות מפורטות לביצוע הבניה אותם נעביר לקבלן שיבנה לכם את הבית, יש לציין שאני מבצעת בדיקה מיקדמית להיתכנות החלוקה – לא אתן לכם לעבור תהליך מייגע כשאני יודעת שאין לו סיכוי!

אישור חריגת בניה

קיבלתם צו הריסה לבניה לא חוקית והינכם רוצים להסדיר אותה במיידית על מנת שלא תגיעו למחלקה המשפטית? רוצים לחסוך את ההוצאות הכספיות, הלחץ והטירדה הימיומית שעלולה להגיע אם לא נגיש בקשה להיתר ?

יש לי את היכולת , הקשרים והגב המקצועי להגיש לכם את הבקשה להיתר בניה שתסדיר לך את הבניה הלא חוקית בצורה המהירה ביותר ותמנע את התדרדרות העניין מלהגיע למחלקה המשפטית , יש לציין שאני מבצעת בדיקה מיקדמית לראות האם ניתן לאשר את החריגה – באם לא יהיה ניתן לאשר, מראש לא ניכנס לתהליך !

אז איך זה עובד?

אה , ועוד משהו נדאג לשמור כל הזמן על אווירה חיובית וזורמת ...עד שנקבל את ההיתר המיוחל!

רוצים להוציא היתר בניה בקלות ובמהירות?
חייגו עכשיו 052-7112778
או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

התקשרו עכשיו
או שילחו:
צריך עזרה?